Coşkun Mobilya

Coşkun Mobilya 1990 yılında Bursa’da Remzi Coşkun tarafından kuruldu. Yenikaraman’da kurulan bu küçük atölye yıllar içinde hızla gelişti. 1996 yılında Adnan Coşkun firmanın yönetimini devraldı. 2000 yılında şu an İhsaniye Mahallesi, Tuna Caddesinde yer alan Showroom açıldı. Firmanın banyo, mutfak ve kapı üzerine olan üretimleri burada sergilenmeye başlandı. Coşkun Mobilya'nın tanınması ve talebin artması ile birlikte üretim, 2015 yılı başında Beşevler Küçük Sanayi Sitesine taşındı. Halen 500 metrekare kapalı alana sahip imalathanede üretime devam edilmekte.

Gelişen teknoloji ile ortaya çıkan makinaları kullanan Coşkun Mobilya, çağa ayak uyduruyor. Üretimde kaliteyi en üst seviyeye taşıyor. Özellikle banyo ve mutfak alanında suya dayanıklı, sağlam ürünler üretiyor.

Özel sipariş ve özel tasarım ile çalışan butik bir işletme olan Coşkun Mobilya, banyo-mutfak-kapı alanında yerel bir marka olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyor. Üretiminde dayanıklı aksesuarlar kullanarak kaliteli banyo-mutfak mobilyaları üreten firma müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Çeyrek asırlık Coşkun Mobilya, günümüzde üretimlerine başarı ile devam ediyor.

Haziran 2016|Adnan COŞKUN