HAFELE

Häfele, 92 yıllık tecrübesi, 130.000’den fazla ürün çeşidiyle mobilya ve mimari donanımlar alanında yenilikçi fikirleri ve yaratıcı tasarımlarıyla ürünleri üzerinden sadece bugüne değil geleceğe de yön vermek felsefesiyle 150'yi aşkın ülkede hizmet vermektedir.
WÜRTH

Adolf Würth GmbH & Co., profesyonel kullanım için montaj malzemeleri ve bağlantı elemanları üretiminde uzman bir kuruluştur. Würth Grubu, vidalar, civatalar, kimyasal ürünler, el aletleri, makineler, mobilya aksesuarları, inşaat aksesuarları, stok yönetim sistemlerini içeren ürün çeşitleriyle, profesyonel kullanıcılara hizmet sunmaktadır.
FRANKE

Franke Aarburg, Dünya çapına yayılmış şirketleri aracılığıyla üretim yapan İsviçre merkezli, lavabo, evye, ankastre mutfak ürünleri üreticisidir.Holding AG, dünya çapında bulunan şirketler ile bir sanayi üreticisidir. Franke'nin Avrupa, Güney ve Kuzey Amerika, Afrika, Avustralya ve Asya'ya yayılmış 68 şirketinde yaklaşık 8523 nitelikli çalışanı bulunmaktadır.
SAMET

Türkiye’nin ve Dünya'nın önde gelen mobilya aksesuar markası SAMET A.Ş., 1973 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Çağın ihtiyaçlarına uygun teknolojik donanımla hayata geçirdiği 2400'ü aşkın ürün çeşidi ve 42 yıllık deneyimi ile mobilya aksesuar sektöründe öncülüğünü korumaktadır.
EDESSA

EDESSA, toplam 23000 m² kapalı alan içerisinde akrilik, laminant, uv lak, akripet, pvc membran kapak-laminat, lake kapı ve ofis mobilyaları imalatı yapmaktadır. Türkiye iç pazarında büyük bir paya sahip olan EDESSA yaklaşık 17 ülkeye de ihracat yapmaktadır.
BELENCO

Belenco, kompozit kuvars yüzeyler sektöründe, arge ve tasarım gücü ile büyüyen, üretim, pazarlama, projelendirmeve satış sonrası destek hizmetlerini veren, kısa sürede yurtiçi pazarda önemli pay almış, 25 ülkeye ihracat yapan, son teknoloji ve otomasyon ile donatılmış Kompozit Kuvars Yüzey üretim işletmesidir.
ÇİMSTONE

Çimstone, inşaat sektöründe çağdaş ve güvenilir malzemelerin üreticisi olan AKG Grubu’nun bir iştiraki olarak 1996 yılında İzmir’de kurulmuştur. İtalyan Breton teknolojisiyle üretim yapan Çimstone; banko ve tezgahtan, zemin ve cepheye kadar farklı kullanım alanlarına uygun, üstün özelliklere sahip dayanıklı yüzey kaplama malzemesi üretir.
BLUM

Blum, Dünya çapında faaliyette olan ve mobilya aksesuarları alanında üretim yapan Almanya merkezli firmadır. Ana ürün grupları; mobilyalar için geliştirilmiş kalkan kapak sistemleri, menteşe, box ve ray sistemleridir.